Kontakt

Dla Czytelników

Jeśli podoba Ci się to, co robimy doceń to zostawiając komentarz. Z kolei najszybszą i najwygodniejszą formą kontaktu z redakcją Sztuki Uniwersalnej jest facebook.

Dzięki, że jesteś częścią naszej społeczności!

Pozdrawiam i do napisania :)

facebook.com/sztukauniwersalna
instagram.com/sztuka_uniwersalna

Dla Partnerów Biznesowych

Co wyróżnia Sztukę Uniwersalną?

Blog Sztuka Uniwersalna narodził się z pasji do Sztuki i idei odkrywania jej w życiu codziennym. Wszystkie teksty, zdjęcia, kolaże są autorskie, co stanowi o unikatowej wartości prezentowanych treści. Chcemy zachęcać do odkrywania sztuki, tworzenia jej, zdobywania specyficznej wiedzy. Dostarczamy inspiracji z zakresu mody, makijażu. Pomagamy w wyborze dobrych kosmetyków i wartościowych treści. Tworzymy nową, uniwersalną rzeczywistość.

Treść bloga

Makijaż (w tym również recenzje produktów kosmetycznych) stanowi 30% treści bloga. Posty z tej kategorii występują w dwóch rodzajach:

  • Makijaż inspirowany obrazem – autorski makijaż artystyczny, profesjonalne zdjęcia, artykuł.
  • Moje Wybory – recenzje kosmetyków, profesjonalne zdjęcia.

Posty z serii makijażowej niosą ze sobą wysoką wartość dodaną w postaci wiedzy z zakresu historii sztuki. Większość fotografii wykonywana jest w warunkach studyjnych oraz poddawana profesjonalnej obróbce.

Moda stanowi 30% treści dostarczanych przez inicjatywę Sztuka Uniwersalna:

  • Stylizacje – autorskie stylizacje modowe nadchodzących trendów lub tematyczne, profesjonalne zdjęcia, artykuł
  • Moje Wybory – akcesoria, profesjonalne zdjęcia, opis, recenzja

Każdy modowy post przygotowywany jest w oparciu o szerokiego zakresu wiedzę wyniesioną z wyższej uczelni artystycznej. Świadoma kompozycja, odpowiedni dobór kolorów i znajomość historii mody pozwala na subtelne żąglowanie stylami.

40% treści poświęcone jest Sztuce. Do tej kategorii należą:

  • Moodboard – infografika zawierająca przykłady dzieł sztuki, mody oraz designu reprezentujące dany nurt w sztuce lub tendencję artystyczną.
  • O kolorach – posty poświęcone kolorom, oraz ich znaczeniu i zastosowaniu, artystyczne zdjęcia
  • Wystawa –recenzje z bieżących wystaw wraz z profesjonalnymi zdjęciami
  • Autorskie felietony

W sprawach kupna przestrzeni reklamowej lub innego rodzaju współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego: oferty@sztuka.studio.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy współpracy w przypadku gdy produkt nie spełnia standardów jakościowych Sztuki Uniwersalnej.

Nasi Partnerzy